DJ-ImageSlider

 • Sprzęt gimnastyczny
 • Reprezentacja
 • Panie Luksu
 • Nowe stoły
 • Bielsko-Biała
 • Siódme poty
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Regulamin - konkurs

banner

1% na Organizacje Pożytku Publicznego

1 % podatku za rok 2020 na LUKS „Rospondek”

1

Wystarczy przy składaniu rocznego rozliczenia podatkowego w pozycji nr KRS wpisać 0000023497.

WAŻNE: należy wskazać ze szczególnym przeznaczeniem na

LUKS „Rospondek”, Żyrowa

DZIĘKUJEMY!

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Wszystkie informacje na temat odszkodowania za kontuje można znaleźć na stronie internetowej www.wzlzsopole.pl lub telefonicznie 77/ 454-38-67.

Biuro Wojewódzkiego Zreszenia zapewnia pomoc merytoryczną przy szkodach związanych z kontuzją zawodników, działaczy.

Składka

Obowiązkowa składka członkowska – 60 PLN*

Składka płatna u Skarbnika - Sonia Lepich (tel. 660 544 456) lub na numer konta:

Składka płatna do końca marca 2021 !

bnpparibas logo

68 1750 0012 0000 0000 3349 8896

UWAGA: W temacie prosimy zapisać: „SKŁADKA CZŁONKOWSKA ROK, IMIĘ i NAZWISKO”

*można także wpłacić większą kwotę (podana kwota jest kwotą minimalną)

 

Grudniowe ściganie rowerowe

Miesiąc "prawie" zimowy a pogoda zupełnie sprzyja, aby rowerem ścigać się po piachu, błotku i trawie tym bardziej, że to już ostanie wyścigi kolarskie w tym roku. Sekcja kolarska LUKS "Rospondek" to w większości dzieci w wieku 6 do 16 latków dziewczyny i chłopcy z Przedszkola Żyrowa i PSP Żyrowa, PSP nr 3, PSP nr 2 Zdzieszowice oraz jeden uczeń Zespołu Szkół w Zdzieszowicach. Na co dzień trenują pod okiem Piotra Orian w okresie jesienno – zimowym w Zdzieszowickiej Hali Sportowej oraz piwnicach PSP Żyrowa. Trening ogólnorozwojowy ważna sprawa dla młodego organizmu, ale ważna jest również konfrontacja z innymi zawodnikami podczas wyścigów kolarskich, których w ostatnim czasie nie brakowało. 12 grudnia grupa kolarska była nad Jeziorem Turawskim, gdzie odbyły się Mistrzostwa Opolszczyzny LZS w przełajach im. Joachima Halupczoka. Trasa poprowadzona w malowniczym terenie nad jeziorem okazała się dość męcząca tym bardziej, że ok. 40 % terenu, po którym ścigali się zawodnicy to plaża i piasek! Po tych zawodach zostały nie tylko wspomnienia o piaskowej trasie, ponieważ Marysia Orian została Mistrzynią Opolszczyzny LZS w kategorii "Żakini". 20 grudnia w Gościęcinie nasi podopieczni ścigali się z zawodnikami z całej Polski oraz z Czech. Klub Kolarski "Brykcjusz" zorganizował ostatnie zawody przełajowe w tym roku i na te ostatnie wyścigi pojechało najwięcej podopiecznych sekcji kolarskiej z "Rospondka". Cieszy fakt, że za ilością idą też wyniki, ponieważ dzieciaki stawały na podium w swoich kategoriach wiekowych: Jagoda Henc II miejsce, Maja Kamińska III miejsce, Karol Orian III miejsce, Julia Kamińska III miejsce. Michał Porada wrócił z pucharem za najmłodszego zawodnika wyścigów kolarskich a Maja Kamińska otrzymała puchar jako najmłodsza wśród dziewcząt. Trasa to pętla 2 kilometrowa pokonywana wielokrotnie w zależności od wieku – kategorii. Zaliczenie zawodów w "Bryksach" to wielkie wyzwanie dla najmłodszych. Na tej trasie ścigają się najlepsi zawodnicy w Polsce i wciąż tu wracają, aby się ponownie z nią zmierzyć...

Piotr Orian

 

Stopka

Copyright © 2015-2016 LUKS Rospondek

Artykuł pod składką

 

W piwnicy LUKS Rospondek Żyrowa przybywa sprzętów.

logo czystetlo kopia

powiat krapkowicki

 

Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Krapkowickiego, Miasta Zdzieszowice i firmy ArcelorMittal Poland dzieci, młodzież i dorośli członkowie i uczestnicy klubu sportowego będą mogli prawidłowo i w dobrych warunkach korzystać z pomieszczeń, sprzętów i urządzeń sportowych polepszając swoje wyniki na zawodach. Okres jesienno- zimowy to doskonały czas na zajęcia ogólnorozwojowe wewnątrz pomieszczeń a w "Rospondku" pod okiem trenerów działają sekcje tenisa stołowego, siłownia, aerobik, kolarstwo i tańce. Do dyspozycji klubowiczów są dwa stoły do gry w ping-ponga, lustra do ćwiczeń aerobiku i tańców, bieżnia biegowa, trenażer z rowerem, rolki kolarskie, sprzęt siłowy na niemal każdą partię mięśni.

am

Z projektu rozpisanego do ArcelorMittal Poland pn. „Sport dla wszystkich – łączymy pokolenia” zakupione zostały dwa rowery do sekcji kolarskiej wraz z osprzętem serwisowym oraz kilka nowych urządzeń do siłowni. Piwnice klubowe to trzy pomieszczenia, z których codziennie w godzinach od 06:00 do 22:00 mogą korzystać osoby posiadające legitymacje członkowskie. Obecnie zarejestrowanych jest 201 osób w wieku od 3 lat do 67 latków. Klub działa trzeci rok gromadząc potrzebne sprzęty, kompletując kadrę szkoleniowców, a co za tym idzie inwestując w dzieci, młodzież a nawet dorosłych zgodnie z hasłem "Łączymy pokolenia na sportowo".

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSTĄPIENIA W SZEREGI NASZEGO WSPÓLNEGO KLUBU – ILOŚĆ MIEJSC NIEOGRANICZONA!!!